KARRIER

A Generál Centrál Kft. 2003 óta van jelen a magyar építőipari kivitelezési piacon.
Cégünk neve szakértelmet, pontosságot, kiszámítható, kiváló minőségű munkavégzést jelent Megrendelőink számára.
Hosszú távú együttműködésre, elkötelezett, pontos és megbízható, figyelmes és kreatív munkatársakat keresünk.

Építésvezető munkakör betöltésére, Kecskemét és vonzásköréből várjuk jelentkezésüket.

Előnyt jelenthet:

• Szakirányú felső-, vagy középfokú végzettség;
• Érvényes „A” vagy „B” kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság;
• Generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat, kivitelezői gyakorlat;

Elvárások:

• Jó kommunikációs készség, kiváló szervezőképesség;
• Nagyfokú önállóság, határozott fellépés;
• Kreativitás a műszaki megoldások területén;
• Alvállalkozók koordinálása;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• Építési napló vezetése;
• „B” kategóriás jogosítvány;

Fényképes önéletrajzokat, a munkakör megjelölésével kizárólag alábbi email címre várjuk:
konyveles@generalcentral.hu